Arrangementet er fullført.
Ta bloggingen til et nytt nivå.
2 kvelder , tirsdag 20. august og tirsdag 27. august 2013, kl 1800-2100.
Har du lyst til å bli en mer profesjonell som skribent? Dette er et startkurs spesielt for deg som vil ta bloggingen videre.
Vi jobber både på et indre og et ytre plan.
Du blir kjent med ditt eget tekstrom. Samtidig lærer du å utvikle en ide, å bygge opp en tekst rundt ideen og å skrive målrettet mot en spesiell gruppe eller flere. Vi ser dessuten på ulike sjangere, ulike media, ulike tekstformer og tekststrukturer. Og selvsagt skriver vi.
Pris kr. 2.200,- inkludert enkel servering og kursbevis.
https://www.westerdalskompetanse.no/skrivekurs-for-bloggere/
Sted
Westerdals
Maridalsveien 17D
Matlagingskurs hjemme på ditt eget kjøkken! I løpet av ca 1,5 time guides du igjennom tilberedningen og ferdigstillingen av to deilige retter.
Vinkurs hjem i stua! I løpet av ca 1,5 time vil du få en god teoretisk innføring og smake to spennende viner.
Ølakademiet tar deg også med på en rundreise gjennom ulike ølstiler fra hele verden – fra de lyse og lette til de tunge og mørke.