Arrangementet er fullført.
På dette kurset fokuseres det på hvordan man kan spise mindre kjøtt og fisk i hverdagen, men det vil være både egg og meieriprodukter brukt i dette kurset.
Dere er selv med og tilbereder kveldens meny som er falafel med naanbrød, stekt ris med grønn curry, patatas bravas og shea-pudding. Vi bruker inspirasjon fra flere deler av verden.
Oppstart kl 17:00 på hverdager og kl 13:00 på lørdager
Varighet: ca. 3 timer
Pris: 1.250,-per person
«To generasjoner» er en super aktivitet der barn med foreldre, større søsken, besteforeldre eller en annen voksen kan leke seg litt på kjøkkenet. Hvem blir kjøkkensjefen hjemme etter dette kurset?
Nyt middagen mens dere cruiser stille forbi byens fantastiske skyline og dens moderne og historiske landemerker.
Hver lørdag er det allmenquiz på Vesper med underholdende moro for alle og enhver. Gratis er det også!