Arrangementet er fullført.
Kokkene viser alle små tips og triks som til syvendeog sist blir til en imponerende shearing meny du kan lage hjemme.
Under demonstrasjonen blir det vist retter for fingermat, småretter og snacks. De går gjennom teknikker og retter som puffet skinn og brød, emulsjoner, croquette og forskjellig friteringsteknikker, potetvafler, infuserte drinker, ceviche og retter basert på fisk, skalldyr og kjøtt. Kurset er et rent demonstrasjonskurs, der du som deltager får smaksprøver underveis, lærer og observerer.
Tid fra kl. 17.00 – 19.00
Verdens kreftdag 4. februar er i år en hyllest til det brede engasjementet for kreftsaken. Det blir kunstutstilling i Kreftforeningens Vitensenter lørdag 4. og søndag 5. februar.
Denne vandringen inneholder høydepunktene fra Oslo sentrum, og du får høre historier om kjente fanger, konflikter og liv og røre i Kvadraturen. Turen går hver lørdag kl 14.
Dette vil bli en restaurantopplevelse ulikt noe dere har erfart tidligere og dere vil bli servert nydelige retter med spennende smakskombinasjoner og tilsvarende vin.