Arrangementet er fullført.
Mathallens vinklubb inviterer denne kvelden til en hyggelig og stemningsfull kveld i deres fantastiske lavvo rett på utsiden av inngangsdøren til Mathallen.
Lavvoen har plass til 70 personer og med lys, varme og bålpanne kan de love en fantastisk stemning.
Vulkanfisk har satt sammen følgende 3-retters meny:
– Forrett av villaks.
– Hovedrett er lam fra villsau.
– Desserten er basert på ville bær.
Til dette kommer vinimportøren Non Dos og serverer 6 viner under temaet “nakne nyheter”. Non Dos har spesialisert seg på naturlig vin, som er vin med minimalt med tilsetninger. Dette er en vin-trend som vokser kraftig og du vil denne kvelden få et innblikk i og smake på nye naturlige viner som er tilgjengelige på Vinmonopolet.
Tid fra kl. 17.30
Pris: Kr. 890,-. Dette inkluderer full middag og vin.
Knockouts rekonstruerer opp- og nedgangen til den legendariske MMA-stjernen Ronda Rousey.
Oppdag skatter fra kostyme- og modell-samlingen som spenner fra Christiania på 1700-tallet via Paris i mellomkrigstiden og fram til vår egen tid.
Hver tirsdag fra 16.00 til midnatt vil Oche skjemme bort dere studenter! Samle studiekameratene dine og nyt deres spesialtilbud.