Arrangementet er fullført.
FLOKE og Kulturhuset skal arrangere sitt første Valentines marked.
Her går de all in med dekoren på dette markedet så ta med deg noen venner, partner, partnere, familie, elskere, en date, eller noen du ikke har fått tatt den kaffeen med enda!
Målet med Floke er å fremme unge creators, kunstnere, artister og små bedrifter, derfor kan de garantere dere et marked fylt med unike gjenstander av månedens skapere og håndverkere.
Ta med dine venner og bli med på marked i byens hyggeligste utested!
Ta med deg dine beste venner og bli med på en rå fest på bryggekanten!
Gastroteket Vika har Afterwork med DJ hver torsdag og fredag. Kom og få servert nydelig mat og drikke på denne gastropuben med en helt unik atmosfære og stemning.
Det ønskes velkommen til ølcruise om bord på Christian Radich. Om bord blir det ølforedrag med smaking med Espen Smith, en av Norges fremste og mest profilerte ølkjennere. Dette blir en fantastisk kveld på fjorden!