Arrangementet er fullført.
Denne kvelden får du innblikk i historien bak en av Campanias og Italias beste vinprodusenter. Kjærligheten og lidenskapen som ligger i dyrkingen av vinrankene, innsatsen ved å plukke druene og tålmodigheten i påvente av at vinene skal modnes, gir hver eneste flaske en personlighet og forvandler den til et kunstverk. Denne prosessen er ikke ulik en kunstners kreative tilnærming ved skulpturering, fotografi, maleri eller installasjon.
Feudi di San Gregorio har etablert et samarbeid med både etablerte kunstnere og unge talenter, hvor man dyrker en fruktbar og kontinuerlig utveksling av kunnskap og kreativitet mellom kunstens og vinens verden.
Det vil bli servert en 5-retters meny med tilhørende 7 glass italiensk vin.
Pris: 1195,- | kl. 19.00 | 15. november
Hver onsdag er det allmenquiz på Vesper med underholdende moro for alle og enhver.
Denne høsten skal tre av landets gøyeste mennesker stå sammen på scenen for aller første gang, i det som garantert blir en latterbombe for historiebøkene.
Dette er en allmennquiz som passer for alle, og det blir selvfølgelig en maratontabell som blir gående utover høsten.