Arrangementet er fullført.
Voksenfri er et helt nytt etter skoletid tilbud for deg mellom 9-15 år på Vega Scene. Det foregår hver tirsdag mellom kl. 14:00 og 18:00 i Hausmannsgate 28. Her gjør dere alt fra å se teater, lage teater, se film og snakke om film. Du kan også finne på egne prosjekter, eller bare henge.
Medlemskap i Voksenfri filmklubb koster 25 kr. Da får du se alle filmene på programmet.
Velkommen til sesongåpning av Voksenfri 8. oktober
14:00 Velkomst med lett servering
17:00 Teaterforestilling HYENER med skuespillersamtale. Kr 25,- pr billett. (ink. Film klubb medlemskap)
Om forestillingen:
Hva skal man gjøre hvis skolen kjennes som en savanne uten sjans til å gjemme seg? Bli en del av det? En gruppe jenter bestemmer seg for å bli hyener. Er det lettere å overleve hvis man tilhører en flokk?
HYENER ble spilt under årets Rampelys festival og vi ble slått i bakken av denne råe og virkelighetsnære forestillingen! Derfor er vi veldig glade for at nettopp skuespillerne fra Oslo Teaterskole kommer tilbake med forestillingen Hyener.
Hver onsdag er det allmenquiz på Vesper med underholdende moro for alle og enhver.
Dette er en allmennquiz som passer for alle, og det blir selvfølgelig en maratontabell som blir gående utover høsten.