Arrangementet er fullført.
For femte år på rad inviterer Norges Husflidslag og Hadeland Glassverk til vinterens store salgsutstilling for håndverk og husflid! Vinterfestivalen åpner 7. februar, og frem til 1.mars vil over førti håndverkere fra hele landet stille ut og selge sine produkter i Kunstgalleriet på Hadeland Glassverk.
Utstillerne viser arbeider i forskjellige teknikker, materialer og uttrykk. Årets festival byr på mange nye deltagere i tillegg til dem som vi har blitt kjent med tidligere, og overraskelser av høy kvalitet er stikkord for årets utstilling.
Kniver, trearbeider og smijern. Ull, silke, sølv og gull. Keramikk, porselen og glass. Søm, masker, knuter og naturmaterialer i skjønn forening. Skulpturer og bruksgjenstander. Pynteting og nytteting. Det er Vinterfestivalen 2015.
I bakgården på Latter kan man nyte både mat, drikke og underholdning i hele sommer! Det blir nye, morsomme komikere hver uke som vil holde temperaturen oppe uansett vær.
Du som er ung (13–18 år) i Oslo inviteres til en kveld stappfull av musikk, læring og moro!
RHYTHM er stolte over å arrangere social i samarbeid med Brød og Sirkus! Det blir musikk, sosialdans og gode drinker i baren, med andre ord- en super opplevelse i et godt miljø.