Søk i Aktiv i Oslo

Vinsmaking med over 30 vinhus hovedbilde

Vinsmaking med over 30 vinhus

vinsmaking med Apertif. Vinosus – Glad i vin 2012

Denne dagen blir det storfint besøk fra mer enn 30 vinhus, og du får en unik mulighet til å møte menneskene bak noen av verdens flotteste viner i det Apertif inviterer til Vinosus – Glad i vin 2012.

Her vil du finne legendariske viner med enorm karakter, side om side med mer hverdagsviner, fra flere av de mest klassiske vinområdene i verden. Du vil få muligheten til å smake flere hundre viner i løpet av arrangementet.

Arrangementet holdes på Hotel Continental

Du kan også møte produsentene selv og få svar på mange av de spørsmålene du måtte ha om deres viner og deres historie.

Pris: 300,-

Meld deg på Vinosus – Glad i vin 2012 >>

Les mer om Vinosus – Glad i vin 2012 >>

Relaterte saker

Eventbilde: PechaKucha-kveld: Fremtidens kreftbehandling på en time
mandag
16:30

PechaKucha-kveld: Fremtidens kreftbehandling på en time

Ta turen innom og hør seks forskere bruke åtte minutter hver på å fortelle om fremtidens kreftbehandling på en måte vi alle kan forstå.

Eventbilde: Pastakurs
mandag
17:00

Pastakurs

Det blir en utfyllende demonstrasjon der kokkene på Kulinarisk Akademi viser hvordan man lager pastadeig og går gjennom ulike sorter, både fylte, tørkede og ferske.

Eventbilde: Babyomvisning på Norsk Maritimt Museum
onsdag
13:00

Babyomvisning på Norsk Maritimt Museum

Omvisningene er lagt til rette for fedre og mødre i permisjon som ønsker kulturelt påfyll. Babyene er med å bestemme tempoet.