Arrangementet er fullført.
Denne dagen blir det storfint besøk fra mer enn 30 vinhus, og du får en unik mulighet til å møte menneskene bak noen av verdens flotteste viner i det Apertif inviterer til Vinosus – Glad i vin 2012.
Her vil du finne legendariske viner med enorm karakter, side om side med mer hverdagsviner, fra flere av de mest klassiske vinområdene i verden. Du vil få muligheten til å smake flere hundre viner i løpet av arrangementet.
Arrangementet holdes på Hotel Continental
Du kan også møte produsentene selv og få svar på mange av de spørsmålene du måtte ha om deres viner og deres historie.
Pris: 300,-
Undergrunnsstemmer og frigjøringskamp i skeiv kunsthistorie. Få et innblikk i historien fra dem som selv har opplevd den.
OsLove – byhistorie for begynnere- Få med deg historien bak dagens mangfoldige storby via app.
På dette kurset får du både lærdom om mat og musserende vin i kombinasjon. Til boblende kommer også passende retter, noe blir servert av kokkene og noe lager man selv.