Arrangementet er fullført.
THE WIND DECIDES
en separatutstilling med Ellen Edminson
15. – 29. november
”The wind decides” tar deg med ut og opp. Den er luftig, svevende og gir rom for et avbrekk i hverdagen.
Ellen har hverdagsflukt som en rød tråd i sine bilder. Hennes poetiske uttrykk er delikat og nydelig. ”The wind decides” handler om å ta ting som de kommer, litt svevende, gripe de sjansene som byr seg og puste i dagens travle hverdag.
Ellen har en forkjærlighet for dyptrykk og har de siste 10 årene fordypet seg i fotopolymer teknikken, en helse- og miljøvennlig dyptrykks teknikk. I denne utstillingen viser hun i tillegg en serie koldnåler.
PÅ SØNDAG SKJER DET! ÅRETS BRYLLUPSMESSE Nr.1. Sikre deg billett til Din Bryllupsmesse på Grand Hotel.
Bryllupsmessen Grand Moments er en fest- og bryllupsarena for alle som ønsker seg noe nytt og litt annerledes. Her finner du de beste leverandørene under et og samme tak, slik at dere kan starte den spennende prosessen med å planlegge et av livets største øyeblikk!
Babymessen er Norges største møteplass for gravide og småbarnsforeldre. Her vil du kunne kjøpe klær og tilbehør til rabatterte messepriser, teste ny babymat, barnevogner, bleier, barnebøker og mye annet!