Arrangementet er fullført.
Trolle og den magiske fela er tittelen på Alexander Rybaks debut som forfatter. Og sammen med boka utgis en CD med nyskreven Trolle-musikk, der Rybak for første gang synger på norsk. Til Litteraturhuset kommer han sammen med skuespiller Dennis Storhøi og de supersjarmerende Småtrollene, og kanskje har han òg med seg fela til Hulderkongen? For barn fra fire år.
ILL.: Thomas Kirkeberg
Tid fra kl. 13.00 – 14.00
Bli med på et litt annerledes juleverksted hvor du kan lage julepynt og julekort inspirert av riktig, riktig gamle dager.
Bli med å lage klossebåter! Hver søndag arrangeres Barnas Båtverksted på Maritimt museum. Opplev samtidig deres utstillinger for barn.
Her kan du oppleve en hel handlegate av flotte utsalgssteder med gaver, mat, klær, leker og mye mer.