Arrangementet er fullført.
Ta med barnevognen og bli med Den Norske Turistforeningen på trilletur til Sæteren gård. Turen går på fin grusvei fra Øverland Gård til DNTs eget sted i Bærumsmarka. Mulighet for å forlenge trilleturen til Muren. Turen er ca. 2 km én vei.
Teknisk museum har aktivitetsprogram hver dag i hele sommer! Se spennende utstillinger, bli med på omvisninger, prøv morsomme og lærerike aktiviteter, og la deg fascinere av spennende vitenshow.
Alle kursene er betalt av Oslo kommune. Dette er en fantastisk mulighet til deg i Oslo til å lære å svømme og ha det gøy i vann denne sommeren!
I hele sommerferien vil det være Fjon-rebus for barna på SNØ. Vår maskot; trolljenta Fjon, har nemlig plassert ut mange spennende oppgaver som handler om SNØ, vinter og ski som man kan bryne seg på.