Arrangementet er fullført.
Grime/electro-hop-rapperen Tinie Tempah spiller på Sentrum Scene fredag 4. mai.
Etter å ha debutert med Hood Economics-mixtapen i 2007, har det gått slag i slag med to Dj Whookid-hostede gateplater og hans offisielle debut «Disc-Overy», som toppet listene i UK og holdt seg overraskende lenge på Billboard 200 i USA. Med monsterhits som «Written in the Sky» med Eric Turner og «Miami 2 Ibiza» med Swedish House Mafia dundret Tinie også inn i norske iPoder, og sjarmerte seg inn i mainstream-Norge etter å ha vært på besøk hos Thomas og Harald i SenKveld på TV2. Han ble nettopp kåret av The Source til International Artist of the Year, og etter å ha turnert med Usher og Rihanna har han opparbeidet seg enda mer liveerfaring, og er mer enn klar for å følge opp showcasen på Parkteatret og konserten på Hovefestivalens Amfiscene med en helaften på Sentrum Scene!
Billettpris: 395,- + bill.avg.
18 år leg i hovedsal. Fri aldersgrense på galleriet.
Under 18? Bestill billetter til Tinie Tempah på Sentrum Scene her >>
Over 18? Bestill billetter til Tinie Tempah på Sentrum Scene her >>
Hør Tinie Tempah under:
Gratis digital visning! 30. oktober 2020 ble Kirsten Flagstad feiret med en jubileumskonsert, og fra 09. april kan du se konserten i din egen stue.
Erlend Apneseth Trio er et av Norges mest innovative og aktive band om dagen, som forener lyden av norsk folkemusikk, jazz og elektronika på en helt særegen måte.
Én mann, én gitar – helstøpt og sjelfullt. Skaff deg dine billetter nå!