Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Thirty Seconds to Mars hovedbilde
mandag 
Oslo Spektrum

Thirty Seconds to Mars

Det populære bandet Thirty Seconds to Mars legger ut på Europa-turné i 2018, og mandag 23. april spiller de i Oslo Spektrum.

Thirty Seconds to Mars debuterte med singelen «Walk on Water» tidligere i år ved å gi en uforglemmelig opptreden under MTV Video Music Awards. Gruppa har også nylig blitt nominert til MTV European Music Awards i kategorien ’Best Alternativ’. Dette lover godt! «Walk on Water» er den første låta fra gruppas etterlengtede femtealbum. Vi gleder oss til fortsettelsen og albumutgivelse i 2018.

Her kan du kjøpe billetter.

Relaterte saker

Eventbilde: Afterwork med DJ på Gastroteket!
fredag
16:00

Afterwork med DJ på Gastroteket!

Gastroteket Vika har Afterwork med DJ hver torsdag og fredag. Kom og få servert nydelig mat og drikke på denne gastropuben med en helt unik atmosfære og stemning.

Eventbilde: Rush at Night er endelig tilbake!
fredag
20:00

Rush at Night er endelig tilbake!

Har du lyst til å tilbringe natten på Rush og ha 12 elleville timer med konkurranser, aktiviteter og masse gøy i Norges kuleste trampolinepark?

Eventbilde: Lykke til, Cathrine Frost!
fredag
21:00

Lykke til, Cathrine Frost!

«Lykke til Cathrine Frost» er en humorforestilling om filosofi, føding og folkehelse. Med dubstep og karate som virkemidler.