Søk i Aktiv i Oslo

Teatersport med norges beste improvisatører hovedbilde

Teatersport med norges beste improvisatører

Harald Eia, Helen Vikstvedt og Thorbjørn Harr er nordiske mestere i teatersport, og det er nok en gang klart for improvisert teater på Litteraturhuset. Ingenting av det som skjer på scenen, har blitt spilt før, og ingenting vil bli spilt igjen – alt er rett og slett funnet på der og da. TeatersportOslo vil spille scener basert på dine forslag.

Lørdag 18. februar kl. 2100, i Wergeland
Kr. 150,- (i døra)

Billettsalg i døra fra kl. 20.00.

Relaterte saker

Eventbilde: Studentkvelder på OCHE
tirsdag
16:00

Studentkvelder på OCHE

Hver tirsdag fra 16.00 til midnatt vil Oche skjemme bort dere studenter! Samle studiekameratene dine og nyt deres spesialtilbud.

Eventbilde: Standup på Klubbscenen
tirsdag
18:30

Standup på Klubbscenen

Standup på klubbscenen på Latter. Opplev både norske og internasjonale komikere. Hvert show er unikt.

Eventbilde: Nerdequiz | Harry Potter, LOTR, Twilight, Marvel
tirsdag
19:00

Nerdequiz | Harry Potter, LOTR, Twilight, Marvel

Endelig kommer de tusentalls timene du har brukt på å konsumere film, bøker og serier om Harry Potter, Game of Thrones og Lord of the Rings til nytte.