Arrangementet er fullført.
Selvforsvarskurset er lagt opp med stor vekt på praktiske øvelser og bevisstgjøring. Teknikkene som læres ut i den praktiske delen drilles og repeteres hver gang. Teknikkene krever ikke styrke – og er tilpasset situasjoner som jenter/kvinner risikerer å bli utsatt for.
Oppstart: Neste kurs starter den 28. Februar, kl. 19:30-21:30
Varighet: 3 kurskvelder.
Instruktører: bl.a. Liv Bjølseth og Rune Sandnes. Rune Sandnes er kursansvarlig og har instruert jiujitsu som selvforsvar siden 1986.
Begrenset antall plasser på kurset – max 25 plasser – derfor er det bindende påmelding.
Påmelding til: selvforsvar@njjk.no (fullt navn,fødselsdato og e-post som leses jevnlig).
Still opp barbeint i vanlig treningstøy/ledige klær uten smykker,ringer etc. Både treningslokaler og garderober er nyoppusset og ligger nær T-banestasjonen .
Etter kurset er det mulighet for videre jiujitsu trening i klubben ut vårsemesteret til sterkt redusert pris. Det blir da en videreføring av kursinnholdet.
Minst mulig kraft, størst mulig effekt uten å volde skade eller smerte er vår grunnsetning.
Ta med hele gjengen etter jobb og spark helgen i gang! Elleville priser på absolutt ALT, gratis popcorn på bordet, samt godlåter og god stemning.
Elektrisk Afterwork med Bris, en stillegående hel-elektriske båt, er for deg som ønsker en eksepsjonell og sosial avslutning på arbeidsdagen!
Bjørn-Henning er en mester i å finne humor i hverdagslige situasjoner vi alle kjenner oss igjen i. Hva som skjer når en småbarnsfar må finne kjærligheten på nytt – og setter seg som mål å få 1000 matcher på Tinder?