Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

En undergangsmonolog med Linn Skåber – siste forestilling hovedbilde
lørdag 

En undergangsmonolog med Linn Skåber – siste forestilling

660x235-Pieta

Oslo Nye – mars 2015

Etter en fuktig kveld på byen, våkner Marie i tung bakrus med en fremmed, ung mann i sengen. Han viser seg å være død. Marie har blackout.

I løpet av de neste timene følger vi en tilsynelatende vellykket og ambisiøs karrierekvinne i fritt fall. Hun har flott jobb, mann og barn. Men fasaden slår raskt sprekker og på ekte ibsensk maner skrelles Maries fortrengninger av. Der vi til å begynne med morer oss over Maries løssluppenhet og hang til å fortsette festen, skjønner vi etter hvert at hennes skjebne er langt fra komisk.

Se mer her og finn billetter.

Relaterte saker

Eventbilde: Nytt humorshow på Latter, hver måned! M&M&M
tirsdag
19:00

Nytt humorshow på Latter, hver måned! M&M&M

Komikerne Marlene Stavrum, Martha Leivestad og Maria Stavang vil gjennom kvelden gi deg impro, sketsjer, standup, karakterer og roast, og kanskje de også trenger hjelp? Hvem vet!

Eventbilde: Musikkbingo // Christmas Edition
tirsdag
19:00

Musikkbingo // Christmas Edition

Den mest stemningsfulle musikkbingoen du finner i byen. Denne uken er det jul på menyen!

Eventbilde: QUIZ i Glassbaren
tirsdag
19:00

QUIZ i Glassbaren

Quiz på Chateau Neuf passer for alle som ønsker å samle gamle eller nye venner for en kveld, vinnere og “lucky loosers” vil bli utnevnt hver kveld.