Arrangementet er fullført.
Siden 1988 har Oslo Gospel Choir holdt tusenvis av konserter i inn- og utland, og på nittitallet var koret Norges mestselgende artist med over 1,5 millioner solgte CD`er.
I fjor markerte koret sitt 30-års jubileum med en omfattende turnè i store deler av Europa . I år vil de igjen legge ut på en større juleturne i november & desember.
Kombinasjonen av korets stemningsfulle norske julesanger og svingende gospel har for mange blitt et fast innslag i førjulstiden. Se konserten på Oslo Konserthus!
Juleballetten over alle! Ingen jul uten: Nøtteknekkeren er tilbake på Hovedscenen, klar for å gjøre adventstiden magisk for liten og stor!
I fjor feiret Franska Trion sitt 20-årsjubileum, og leverte en fantastisk konsert på et fullstappet John Dee. Nå kommer de tilbake for å starte desember med en forrykende konsert!
Tradisjonen tro blir det førjulskonsert med Elias Akselsen her på Riksscenen. Det er tredje året på rad han står på scenen, og i år tar han med seg dattera si Veronica Akselsen.