Arrangementet er fullført.
TEAM PLAYER
Ung; begavet; ubetalt; team player.
En opera om generasjonen som gikk fra å ha kaféen som kontor til å jobbe på kafé.
Du er ung, du er lovende, veilederne dine mener at du kan bli noe, og alle historier du har hørt om mennesker som kan bli noe ender med at de blir det. Du skaffer utdannelse, du skaffer erfaring, du eksponerer alle du kan komme over for ditt unike, glitrende jeg, men rundt hjørnet lurer trettiårsdagen og plutselig er du ikke ung og lovende mer, men du har ikke blitt noe som betaler husleia og studielånet heller. Så hva gjør du? Velkommen til kaffekjeden SueUs, hvor drømmene krymper men den minste størrelsen alltid er large.
MUSIKK
Gísli Jóhann Grétarsson
TEKST
Oda Fiskum
MEDVIRKENDE
Regi: Vera Krohn Svaleng
Dramaturgi: Oda Fiskum & Vera Krohn Svaleng
ROLLER
Boss: Patrick Egersborg
Prodigy: Ivi Karnezi
Mentor: Margrét Brynjarsdottír
Piano: Dorina Komani
Produsent: Patrick Egersborg
OM OSS
Operakollektivet er et uavhengig operakompani drevet av utøverne selv, og består av kunstnere og utøvere med bakgrunn fra ulike kunstretninger og uttrykksformer. Operakollektivet er en lekegrind for operaformen hvor musikk, tekst og fysisk teater blir brukt som verktøy for å formidle historier som berører og engasjerer vårt publikum.
BILLETTER
Ordinær: 170 kr
Student/honnør: 120 kr
Ung/barn: 70 kr (-20 år)
Du kan kjøpe billetter på https://operakollektivet.ticketco.no/
ADRESSE
Forestillingen Team Player blir spilt på Hendrix Ibsen Junior
Maridalsveien, 15 0178 Oslo
OFFENTLIG TRANSPORT
Buss no. 54 mot Kjelsås eller 34 mot Tåsen til Møllerveien
PARKERING
Her finner du informasjon om parkering på Vulkan
RULLESTOL
Hendrix Ibsen Junior er tilgjengelig for rullestolbrukere
Besøk gjerne www.operakollektivet.no for mer informasjon
Facebook: https://www.facebook.com/operakollektivet/
Twitter: @operakollektiv
Instagram: @operakollektivet
En makeløs førjulsopplevelse med Solistkoret, Ensemble Allegria, Gjermund Larsen og dirigent Grete Pedersen!
Det er hele 14 år siden norgesvennen Peter Jöback var å se på julescenen, men endelig er han tilbake! Denne fredagen blir det one night only i Oslo Spektrum med den svenske stjernen.
I fire tiår har deLillos vært et av landets viktigste pop- og rockband, og de har stødig levert kvalitet både tekstlig, musikalsk og kreativt.