Arrangementet er fullført.
Norgesmesterskap i Pole Sport finner sted 18.april 2015 i Lillestrøm kultursenter. Deltagere fra hele landet får mulighet til å vise frem hva de er gode for i en hard og underholdende konkurranse.
Pole Sport er en voksende gren i Norge, der utøvere må kombinere akrobatikk og dans med farefylte og praktfulle triks utført på vertikale stenger.
Kvelden kommer til å bli et show uten like med hele 40 personer som konkurrerer i ulike kategorier om å bli Norges beste i pole sport.
Tid fra kl. 18.00
Soul Sessions fritrening er for alle som trenger et sted å danse fra seg og trene, uansett stil, nivå og alder.
Babydans er et tilbud til foreldre med små barn mellom 3-12 måneder, primært rettet mot foreldre i fødselspermisjon. I Babydans beveger foreldrene seg sammen med sine babyer i samspill med andre.
14 av de kjente profilene har sammen laget et danseshow som tar deg med på en reise gjennom våre følelser.