Arrangementet er fullført.
Her invitereres fantastiske viseartister inn i intime Naustet på SALT. I varmen fra vedovnen framføres det tekster for et lyttende publikum rett utenfor Operaen, i hjertet av Oslo.
Det er ikke uten grunn at en intimkonsert med Shaun Bartlett (solo) kommer med 100% hyggegaranti! Stor fare for gode låter, sterke tekster og en og annen historie om livet der altså. Det ryktes også om at singer/songwriteren skriver masse nytt materiale som det blir mulig å oppleve på konsertene fremover, i tillegg til noen av “ringrevene” du kjenner fra ti år med radiolistinger!
Siden hans nedstrippede tolkninger av bl.a “Sweet Dreams” og “Wicked Game” fra Norge’s første sesong av The Voice (2012) spredde seg som ild i tørt gress har det stort sett gått i ett for artisten og drivkraften som er Shaun Bartlett, med oppstart av eget label, en rekke riksdekkende radiolistede singler, studioalbumet “Green Means Walk Red Means Run” (2014), livealbumet “Oslo Solo” (2016), spennende samarbeid innenfor et vidt spenn av artister fra CLMD til Claudia Scott, samt flere musikalske oppdrag for film og tv.
Rattlesnake Milk fra ødemarkene i Sør-Texas. De har liksom «ekstra alt» sammenlignet med de fleste andre band i samme musikalske landskap. Med musikalsk mestring treffer de blinkskudd hver gang.
Gå ikke glipp av denne sjansen til å oppleve en av musikkhistoriens mest markante band live!
8. september slipper Kvelertak det etterlengtede albumet Endling, og 29. og 30. september er de klare for å innta Sentrum Scene for to eksplosive kvelder!