Arrangementet er fullført.
Vi introduserer et helt nytt konsept på SALT: Mjød og mal!
Her blir hver deltaker tildelt et blankt lerret, og veiledet gjennom prosessen å skape sitt eget mesterverk man kan ha med hjem å henge på veggen. Hver måned maler vi et nytt maleri i en ny stil.
Kunstneren Lea Alstad veileder alle deltagere gjennom maleøkten, og viser steg for steg hvordan man skaper sitt mesterverk. Lea er kjent for sine abstrakte malerier med «vibrante» fargepaletter som utsmykker en hver vegg. Alle materialer er inkludert i prisen.
Noen av landets beste komikere inntar SALT sin helt egne standup-scene. SALTs ambisjon er å presentere et program som spenner seg fra unge entusiaster til etablerte kunstnere.
“Evig ung” er en musikalsk komedie med trøkk som handler om det å bli gammel, spekket med dødelig frekk humor og et skråblikk tilpasset vår tid.
Her kan du oppleve en hel handlegate av flotte utsalgssteder med gaver, mat, klær, leker og mye mer.