Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Marion Ravn til Rockefeller hovedbilde
fredag 

Marion Ravn til Rockefeller

1

Rockefeller 27. februar 2015

Å feire 20-årsjubileum som plateartist før fylte 30 er ikke alle forunt, men for Marion Ravn er dette faktisk realiteten.

2013 ble et fantastisk år for Marion Ravn med deltakelse i TV2-suksessen Hver Gang Vi Møtes, utgivelse av sitt første album på 8 år med “Songs From A Blackbird”, og konserter over hele landet. I kjølvannet av suksessåret har produktiviteten og kreativiteten til Marion nærmest løpt løpsk, og i løpet av vinteren og våren 2014 skrev Marion så mange nye låter at det til slutt nærmest ble umulig å samle alle de nye idéene og låtene på ett album.

Marion har på dette prosjektet samarbeidet med et stjernelag innenfor norsk musikkliv; deriblant Simone Eriksrud, Thomas Kongshavn og Kjetil Holmstad Solberg (Violet Road) på låtskriversiden, Thom Hell, Even Ormestad og Børge Fjordheim på produsentsiden, mens artister som Thomas Dybdahl, Cato ‘Salsa’ Thomassen og Christer Knutsen har bidratt som musikere. Resultatet har blitt popmusikk av høyeste kvalitet, som oser av kreativitet og musikalsk sjarm. Albumet er delt opp i to utgivelser – ”Scandal Vol. I” ble sluppet i september, og ”Scandal Vol. II” kom i januar 2015.

Nå venter ny konsert på Rockefeller.

Her kan du finne billetter.

Artistens nettside.

Tid fra kl. 20.00

 

Relaterte saker

Eventbilde: Plantesalg i Botanisk hage
søndag
10:00

Plantesalg i Botanisk hage

Botanisk hages Venner ønsker velkommen til Plantemarked, med salg av stauder, sommerblomster og urter.

Eventbilde: Christian Radich inviterer til sjørøvertokt!
søndag
11:30

Christian Radich inviterer til sjørøvertokt!

Bli med på sjørøvertokt og en formiddag på fjorden i hele Norges seilskute. En hyggelig fjordtur for hele familien inkl. en buffet og pølser til barna. La barna få oppleve å være om bord på en ekte fullrigger!

Eventbilde: Barnas Søndag @BSF
søndag
12:00

Barnas Søndag @BSF

Barcode Street Food ønsker velkommen inn for en hyggelig søndag for både små og store. Det blir ulike aktiviteter for barn, og matbodene tilbyr smakfulle måltider og baren ulike forfriskninger.