Søk i Aktiv i Oslo

Marcus Miller “RENAISSANCE” hovedbilde

Marcus Miller “RENAISSANCE”

Legendariske Marcus Miller er tilbake. Siden han imponerte en hel verden med fabelaktig basspill på Miles Davis’ Tutu tidlig på 80-tallet har han vært en av de mest sentrale bassistene i amerikansk musikkliv; fra samspill med storheter som Miles og Eric Clapton, men også som bandleder, alltid med formidable musikere i bandet. Han har fylt Cosmopolite til randen med ekstatiske fans før, og kommer nå tilbake med nok en instrumentoppvisning av de helt sjeldne. Kommer med nytt album “RENAISSANCE”!
Lineup:
Lee Hogans (Missy Elliot) – trumpet
Alex Han (Paquito D’Rivera) – saxophon
Louis Cato (Beyoncé) – drumms
Adam Agati (Lalah Hathaway) – guitar
Kris Bowers (Jay-Z & Kanye West) – keyboard

Aldersgrense: 18
Dør åpnes kl. 20:00,
konsert start kl. 21:30,
billetter 400 + bill.avg, studentpris: 350,- +avg. kjøpes på post, billettservice, 7-Eleven, Narvesen eller ved inngangen fra kl. 20:00

https://www.youtube.com/watch?v=22ziBLBZIZ4

Relaterte saker

Eventbilde: Heine Aleine – og to til
torsdag
18:30

Heine Aleine – og to til

Det finnes mange musikere og det finnes mange artister, men det er ikke mange som kan kalle seg entertainer. Sangeren Heine Totland er en av de få. Dette musikalske humorshowet må rett og slett oppleves.

Eventbilde: Live Jazz i Oslo sentrum hver uke!
torsdag
19:00

Live Jazz i Oslo sentrum hver uke!

Brødrene Bergh har i flere år servert stemningsfull jazz til folket, og er definitivt jazzklubben i Oslo du bør stoppe innom. Her kan du nyte to ting som hører særs godt sammen – Stemningsfull jazzmusikk og nydelig mat!

Eventbilde: Konserten OSLONATT i Grønland kirke
fredag
20:00

Konserten OSLONATT i Grønland kirke

Vålerenga Mannskor og Akerselva Kvinnekor har gleden av å invitere til konserten OSLONATT i Grønland kirke fredag 9 juni.