Arrangementet er fullført.
Studiopublikum søkes til nytt humorshow av og for ekte menn, med Geir Schau. Gratis ølservering og god stemning kan tilbys.
Snowman Productions AS er i gang med et humorshow på Viasat 4. I publikum trenger vi menn fra 20 år. I studio vil det bli servert gratis øl – det vil garantert bli god stemning! Showet spilles inn i studio fra 17.00-21.00 mandag 8. oktober – fredag 12. oktober + mandag 15. oktober.
Studioet ligger på Bjerke, adressen er Økern Torgvei 13 og det vil bli organisert busstransport fra Oslo sentrum tur retur Bjerke.
Henvendelser mottas på mail publikum@snowmanproductions.tv
Her blir det morsomme og kreative aktiviteter for barna. Samtidig vil det være konserter og andre forestillinger i gata som man også kan delta på, helt gratis.
Champagnelunsj på Bølgen & Moi Gimle er noe som må oppleves! Det legendariske konseptet forsetter å utvikle seg med en splitter ny delemeny og bobler i glasset. Våre DJs sørger for herlig stemning!
På denne turen viser Oslo Street Art Tours’ erfarne guider deg noen av de beste eksemplene på gatekunst og graffiti i Oslo.