Arrangementet er fullført.
Lise Karlsnes har nettopp sluppet sitt debutalbum og spiller på BLÅ fredag 3. februar.
Lise Karlsnes opplevde massiv suksess som karismatisk frontfigur for Briskeby, et band som satte dagsordenen når de først slo igjennom i Norge, med deres legendariske opptreden på by:Larm 2001 i Bergen. Tre gull plater, fire Spellemannspriser, MTV nominasjon for ‘Beste Skandinaviske Band’, utallige hitsingler og utsolgte turneer i Europa senere, valgte bandet å takke for seg i 2007.
3. februar kom debutalbumet hennes, «Dance Or Die !».
NB! 20 års aldersgrense. Ledsager gratis.
Billettpris: 130,-
Bestill billetter til Lise Karlsnes på Billettservice >>
Hør på Lise Karlsnes under:
Fagerborgfestspillene er en kammermusikkfestival som arrangeres årlig av avgangsstudentene på bachelorprogrammet ved Barratt Due Musikkinstitutt.
Norges største internasjonale klassiskstjerne med Beethoven og Dvorák på programmet. Ekstrakonsert 19. april. Begrenset antall billetter – vær rask om du vil få med deg dette.
Én mann, én gitar – helstøpt og sjelfullt. Skaff deg dine billetter nå!