Arrangementet er fullført.
De gjorde knallsuksess på Sentrum Scene i oktober. Lørdag 3. mars spiller jentene med de store stemmene på Rockefeller.
Jentene i Katzenjammer mikser folk, pop, country og balkanrytmer og slo igjennom med debutplata Le Pop i 2008. Etter flere år med heftig turnévirksomhet i europe kom de endelig tilbake i høst med andrealbumet A Kiss Before You Go. Albumet, som blant annet er en bestselger i Tyskland, fikk veldig gode tilbakemeldinger. Dagsavisen klinket til med en femmer: “Vi er rett og slett ikke vant til artister som kombinerer utagerende underholdning med god smak og gode sanger.
Billettpris: 270,- + bill.avg. 18 år leg.
Konserten «Samhold» handler om å bygge relasjoner og fellesskap etter en lang periode med utfordringer, om å holde sammen og feire vår felles menneskelighet. Dette blir en mektig konsertopplevelse du ikke vil gå glipp av.
I Vinterhagen kan du nyte en god lunsj kombinert med fantastisk musikk.
Han har samlet et storslått band bestående av unge talenter fra Oslos musikkscene, og sammen ønsker de å skape en lun og varm atmosfære, og en kveld du neppe vil glemme.