Søk i Aktiv i Oslo

Har du hilst på vennen min? – skyggeteater for barn hovedbilde

Har du hilst på vennen min? – skyggeteater for barn

Barneteater - Har du hilst på vennen min”Har du hilst på vennen min?” er en forestilling om Super Bjarne og Mamma Beate som forteller om skyggen sin og om hvordan de ble bestevenner.

Vi har alle sett skyggen vår, kanskje har vi lekt med den eller blitt fascinert over hvor sterk den kan være. Mamma Beate og Super Bjarne tar publikum med inn i en verden av fantasi og lek med skyggene sine, og forteller både store og små hvor gøy det kan være hvis man bare leker med dem.

“Skyggen har alltid vært der og han blir bare morsommere med tiden”, sier Super Bjarne. Og her får ungene utforske sin egen skygge og være med og leke litt med skuespillerne. Så se forestillingen som vekker gamle minner og får nye til å gro. Forestillingen passer for barn fra 3 til 7 år.

Regi og spill: Mélanie Dahl og Lars Yesmir Bingen

”Har du hilst på vennen min?” spilles i Trikkehallen på Kjelsås 25. september kl. 13.00 og 14.30. Forestillingen koster 50 kr.

Relaterte saker

Eventbilde: Besøk EKT Husdyrpark
fredag
00:00

Besøk EKT Husdyrpark

Alle dager, hele året, kan du hilse på dyrene i Husdyrparken på EKT.

Eventbilde: Velkommen til babydans på Sentralen
fredag
13:00

Velkommen til babydans på Sentralen

Babydans er et tilbud til foreldre med små barn mellom 3-12 måneder, primært rettet mot foreldre i fødselspermisjon. I Babydans beveger foreldrene seg sammen med sine babyer i samspill med andre.

Eventbilde: Alice i vidunderland
fredag
18:00

Alice i vidunderland

Publikumssuksessen er tilbake! Velkommen til en vidunderlig musikalsk og fargerik verden der alt snus på hodet.