Arrangementet er fullført.
Vi ønsker at alle som er med får videreutvikle seg innen de ulike aktivitetene, og alle vil få innføring av høyt kompetente trenere. Mandagen deles barna inn i 5 grupper etter kjønn og alder som skal gjennom tre økter innen hver idrett i løpet av uken.
Allidrettskolen er et samarbeidsprosjekt mellom idrettsklubbene Skeid, Høybråten Basketballklubb,
Sveiva Innebandy, Falken Girls Cricket klubb, Oslo idrettskrets, Furuset Fotball og Furuset Allidrett IF. Noen av særforbundene bidrar med kunnskap, trenere og utstyr mens Oslo idrettskrets og MyCall sikrer blant annet at tilbudet kan gis gratis for alle deltakere.
Påmelding skjer ved E-post til kent.rune.grande@furusetif.no innen fredag 1.8.2014. Denne e-posten må inneholde barnets navn, kjønn, fødselsår, kontaktinformasjon til foresatte og hvilke barneskole barnet går på.
Teknisk museum har aktivitetsprogram hver dag i hele sommer! Se spennende utstillinger, bli med på omvisninger, prøv morsomme og lærerike aktiviteter, og la deg fascinere av spennende vitenshow.
Alle kursene er betalt av Oslo kommune. Dette er en fantastisk mulighet til deg i Oslo til å lære å svømme og ha det gøy i vann denne sommeren!
De har rigget til sommerverksted i Klimahusets amfi med buttonsmaskiner, gamle tidsskrifter fra museumsloftet, ferdigprintede klimabudskap, tegneutstyr og papir i mange ulike farger. Du bestemmer hvordan akkurat din button skal bli!