Det arrangeres forfatterlørdag 24. september kl. 12.00 på Bøler bibliotek. Hit kommer Bjørn F. Rørvik og Thore Hansen for å presentere billedboka Den lille penselen. Arrangementet er åpent for alle, men passer spesielt godt for barn i alderen 4-8 år.
Den lille penselen er ei billedbok som utkom i mars i år. Det er en søt og humoristisk liten sak om en liten pensel og en veldig berømt maler.
Bjørn F. Rørvik er barnebokforfatter, mest kjent for bøkene om Reven og Grisungen. Han bor ved Østmarka i Oslo. Thore Hansen har skrevet bøker for både voksne og barn. Han er en anerkjent illustratør, som i tillegg til egne utgivelser har illustrert en rekke bøker skrevet av andre. Mest kjent er han kanskje for bøkene om sjørormen Ruffen.
Velkommen til forfatterlørdag på Bøler bibliotek!
På Vestkanttorvet har det vært antikk- og bruktmarked hver lørdag siden 1989. Her kan du komme for de mange tilbudene, det sosiale og, ikke minst, de eksepsjonelt gode vaflene!
Her vil du oppleve et rikholdig juleprogram og førjulsstemning hver eneste dag.
Bli med på en nydelig førjulshelg med supergod mat, kokkekurs, foredrag, aktiviteter, julegaver, nyheter, smaksprøver, bærekraftige bedrifter, julestemning og fantastiske mennesker!