Arrangementet er fullført.
Ballettskolen Norsk Ballettinstitutt ønsker å gi alle som vil en sjanse til å delta på dansetimer hos på tvers av kulturelle, økonomiske og geografiske grenser. Helt gratis! Motto er at ”Alle føtter kan danse”, og det vil de gjerne bevise for deg.
Til nå har de hatt «En sjanse til å danse» på alle sine 3 studioer (Lillestrøm, Lørenskog, Majorstuen), og denne gangen er det endelig NBI Oslo sin tur!
Bli med på semesterets tredje og siste dansesøndag på NBI Oslo søndag 10. november!
Kl. 10.00-10.45 Ballett for voksne*
Kl. 11.00-11.45 Barneballett 3-5 år (født 2016-2014)
Kl. 12.00-12.45 Jazzdans 6-8 år (1.-3. klasse)
Kl. 13.00-13.45 Klassisk ballett 6-8 år (1.-3. klasse)
Pedagog: Trine Lise Moe
Hvor: NBIs lokaler i Professor Dahlsgate 8
Utstyr: Klær du kan bevege deg i, sokker/dansesko
Påmelding er ikke nødvendig, men ta kontakt hvis du har spørsmål!
Babydans er et tilbud til foreldre med små barn mellom 3-12 måneder, primært rettet mot foreldre i fødselspermisjon. I Babydans beveger foreldrene seg sammen med sine babyer i samspill med andre.
Et gratis fritidstilbud med variert program; Konserter – Klubbkvelder – Møte med artister – Workshops – Dansejams – Kurs
Du vil få oppleve elever fra 4 år og oppover danse koreografier som garantert vil gi deg god førjulsstemning.