Arrangementet er fullført.
Dolly Parton er en av vår tids store ikoner: En sprudlende entertainer og en fantastisk sanger og låtskriver med utallige hits bak seg. Vi kan forvente å høre mange av klassikerne denne sommerdagen, blant annet sanger som «9 to 5», «Jolene» og «I Will Always Love You».
“Every time I come to Norway I’m just as excited as I was my very first time, which was many, many years ago. I love Europe and I especially love the fans there,” hilser Dolly Parton sine norske fans i en e-post. “We always have such a good time and I’ve put together a lot of things for this show that I think the fans will love,” fortsetter hun.
«Dolly Parton er helt unik som artist og en av de virkelig store i musikkhistorien. Hun er et fyrverkeri av sang, show og gode historier på scenen og lever uten tvil opp til det utrolige ryktet hun har som liveartist» sier arrangør Peer Osmundsvaag i Atomic AS.
Tid: Fra kl. 19.30.
Rattlesnake Milk fra ødemarkene i Sør-Texas. De har liksom «ekstra alt» sammenlignet med de fleste andre band i samme musikalske landskap. Med musikalsk mestring treffer de blinkskudd hver gang.
Gå ikke glipp av denne sjansen til å oppleve en av musikkhistoriens mest markante band live!
8. september slipper Kvelertak det etterlengtede albumet Endling, og 29. og 30. september er de klare for å innta Sentrum Scene for to eksplosive kvelder!