Søk i Aktiv i Oslo

Desembertoner – gratis julekonsert i Domkirken hovedbilde

Desembertoner – gratis julekonsert i Domkirken

Gratis julekonsert - DesembertonerNordea og Oslo Domkirke (OD) har inngått et langsiktig samarbeid om å gi en gave til Oslos befolkning i form av gratis julekonserter. Nordea og Oslo Domkirke inviterer til to konserter i Oslo Domkirke.

Kirken har 1000 plasser derav 800 sitteplasser. Dørene åpner 45 minutter før forestillingene begynner og publikum blir sluppet inn så lenge det er plasser i kirken. Det er ingen billetter eller forhåndsreservasjon av plasser.

Konsertene holdes onsdag 21. desember 2011 kl 18:00 og kl 20:30

Årets artister

  • Marit Larsen
  • Vamp
  • Prinsesse Märtha Louise
  • Elisabeth Carew
  • John Carew
  • Dansere fra forestillingen “STUP”
  • Oslo Domkirkes guttekor
  • Kåre Nordstoga
  • Ungdomsstrykeorkester fra kulturskoler

Se flere julekonserter her >>

Relaterte saker

Eventbilde: Heine Aleine – og to til
torsdag
18:30

Heine Aleine – og to til

Det finnes mange musikere og det finnes mange artister, men det er ikke mange som kan kalle seg entertainer. Sangeren Heine Totland er en av de få. Dette musikalske humorshowet må rett og slett oppleves.

Eventbilde: Live Jazz i Oslo sentrum hver uke!
torsdag
19:00

Live Jazz i Oslo sentrum hver uke!

Brødrene Bergh har i flere år servert stemningsfull jazz til folket, og er definitivt jazzklubben i Oslo du bør stoppe innom. Her kan du nyte to ting som hører særs godt sammen – Stemningsfull jazzmusikk og nydelig mat!

Eventbilde: Konserten OSLONATT i Grønland kirke
fredag
20:00

Konserten OSLONATT i Grønland kirke

Vålerenga Mannskor og Akerselva Kvinnekor har gleden av å invitere til konserten OSLONATT i Grønland kirke fredag 9 juni.