Arrangementet er fullført.
Holmliagutta Danny & Pumba spiller på Dattera til Hagen når de slipper den nye EP’n ”Mitt Liv”
Rapperne Danny & Pumba tok i 2011 steget ut av undergrunnen og inn i varmen med låtene ”Stil” med Chirag og OnklP, ”Dagdrømmer” og ”Hold Kontakt” med Samsaya.
Musikkvideoen til ”Stil” har fått 200.000 treff på youtube. Sommeren 2011 var Danny & Pumba på turne, og besøkte et titalls byer over hele landet, og utover høsten varmet de opp for Snoop Dogg, Wiz Khalifa og The Game. De har gjestet og gitt ut utallige mixtapes, og mange husker sikkert Pumba fra Karpe Diems megahit “Vestkantsvartinga”.
Billettpris: 100,- 20 år leg.
Hør på Danny & Pumba under:
Konserten «Samhold» handler om å bygge relasjoner og fellesskap etter en lang periode med utfordringer, om å holde sammen og feire vår felles menneskelighet. Dette blir en mektig konsertopplevelse du ikke vil gå glipp av.
I Vinterhagen kan du nyte en god lunsj kombinert med fantastisk musikk.
Han har samlet et storslått band bestående av unge talenter fra Oslos musikkscene, og sammen ønsker de å skape en lun og varm atmosfære, og en kveld du neppe vil glemme.