Arrangementet er fullført.
Norges mest kritikerroste og mestselgende komiker, Dagfinn Lyngbø, er endelig tilbake med en ren standupforestilling;
Kjøreregler i forbindelse med koloniseringen av Mars.
Vi skal til Mars og dette er ikke noe Dagfinn Lyngbø har funnet på. NASA sier det.
Og det er ikke så lenge til heller. Og det kan bli stress.
Men hvorfor det?
Har vi brukt opp jordkloden? Tar robotene over?
Dette er viktig å snakke om. Hvem skal vi sende først? Hvilket språk skal vi snakke der? Tar vi med homeopater? Skal vi ha høyre- eller venstrekjøring? Eller midt i, sånn som i Thailand?
Er det fotballcup i helgen? Er det korpsseminar samtidig? Skal vi befolke en annen planet? Og kommer svigermor på besøk?
I en tid hvor alt kommer i tidsklemma er det viktig å planlegge. Det er på høy tid å gå igjennom noen generelle «Kjøreregler i forbindelse med koloniseringen av Mars».
Gled dere til en festaften som kommer til å nå nye høyder – av og med selveste, DAGFINN LYNGBØ!
Fortellinger om Oslofjorden over og under vann. Spennende formidling fra marinbiolog om havet vårt. Familievennlig fjordcruise!
Langåpent museum hver torsdag. Nyt Teknisk museum også på kveldstid!
Møt andre spill-interesserte hos Eldorado! Et naturlig start-sted for en sosial torsdagskveld.