Arrangementet er fullført.
Astrup Fearnley ønsker velkommen til babyomvisning! Bli inspirert og opplev museet i en omvisning tilpasset småbarnsforeldre. I november blir dere bedre kjent med skulpturene i Astrup Fearnley samlingen.
Skulpturen har hatt en enorm utvikling innen samtidskunsten hvor nye kunstformer som readymade og installasjon har vært med å omdefinere hva en skulpturell form egentlig er. I november kan du se nærmere på skulpturelle arbeider av kunstnere fra Astrup Fearnley samlingen, som Damien Hirst, Mike Bouchet, Janine Antoni og Jeff Koons.
Tilbudet er drop-in med maks 20 voksne. Omvisningen er inkludert i inngangsbilletten.
VELKOMMEN!
Hvordan så bestemors kjøkken ut? Kjenner du igjen detaljer fra 50-tallskjøkkenet? Fem kjøkken fra middelalderen til 1950 er bygget opp i utstillingen.
Mat er en sentral del av menneskelivet – og av byhistorien. I denne fotoutstillingen får du servert smakebiter fra Oslos mathistorie de siste 150 årene.
En guidet tur i museet med voksenpåfyll for deg med barn på magen. Alt tilrettelagt for barnets behov slik at man til en hver tid kan trekke seg tilbake, uansett om det er bleieskift, mat eller gråt.