Arrangementet er fullført.
Annen etasje konsertserie er tilbake etter sommerferien. Konsertserien består av små gratiskonserter i Bok Caféen, Chateau Neuf og neste band ut er Lady Moscow.
Det Oslobaserte bandets instrumentsammensetning er som følger: vokal med et sterkt preg av whisky, akustisk gitar, fiolin, trekkspill, klokkespill, kontrabass, banjo og trommer. Lady Moscow har i over tre år levert låter innen sin egen lille sjanger, titulert folk’n’roll. Bandet har siden sin spede begynnelse spilt et hundretalls konserter i inn- og utland, og blir av mange betegnet som et av Norges råeste liveband. Hedersbetegnelsen innebærer imidlertid ikke at Lady Moscow er noe mindre heftig på plate. Bandets debutalbum Barrel Dance fra 2008 har fått en god mottakelse både av publikum og anmeldere.
Arrangementet er gratis
Opplev nye geologiske utstillinger fra 6. mai. Den største oppgraderingen av utstillinger i museets historie.
Som medlem har du tilgang til hele treningssenteret, alle gruppetimer og til og med hele badehallen!
Overlat årets sommerfest til oss! Festen starter i skibakken med gøyale aktiviteter og afterski. Etterpå fortsetter festen med grilling i varmen, og selvfølgelig afterski og DJ/show hele kvelden.