aktiv i oslo ikon
Tips oss om arrangement
Registrer deg gratis her
søke ikon

Tippeligakamper på TV - Slik ser du Tippeligaen på TV

Tippeliga på TV - tippeligaen på TV

Slik ser du Tippeligaen 2012 på TV

Du trenger ikke reise Norge rundt for å følge Tippeligaen 2102 direkte. Her finner du oversikten over når Tippeligakampene sendes på TV.

I 2012 sendes Tippeligakampene på følgende TV-kanaler: MAX, TV2 Sport, TV2 og TV2 Zebra.

Informasjonen om Tippeligakampene på TV er hentet fra Fotball.no.

Tippeliga på TV – Runde 1:

Fredag 23. mars: kl. 19 – Molde – Strømsgodset (MAX)
Lørdag 24. mars: kl. 18 – Hønefoss – Lillestrøm (TV2 Sport)
Søndag 25. mars:
kl. 18 – Odd Grenland – Sogndal (TV2 Sport)
kl. 18 – Vålerenga – Haugesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Stabæk – Aalesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Tromsø – Fredrikstad (TV2 Sport)
kl. 20 – Rosenborg – Brann (TV2)
Mandag 26. mars: kl. 19 – Sandnes Ulf – Viking (TV2 Zebra)

Tippeliga på TV – Runde 2:

Fredag  30. mars: kl. 19 – Brann – Sandnes Ulf (MAX)
Lørdag  31. mars: kl. 18 – Strømsgodset – Vålerenga (TV2 Sport)
Søndag 1. april:
kl. 18 – Fredrikstad – Stabæk (TV2 Sport)
kl. 18 – Viking – Odd Grenland (TV2 Sport)
kl. 18 – Sogndal – Hønefoss (TV2 Sport)
kl. 18 – Haugesund – Molde (TV2 Sport)
kl. 20 – Lillestrøm – Rosenborg (TV2)
Mandag 2. april: kl. 19 – Aalesund – Tromsø (TV2 Zebra)

Tippeliga på TV – Runde 3:

Mandag 9.april:
kl. 16 – Odd Grenland – Lillestrøm (TV2 Sport)
kl. 18 – Tromsø – Stabæk (TV2 Sport)
kl. 18 – Sandnes Ulf – Aalesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Rosenborg – Sogndal (TV2 Sport)
kl. 18 – Strømsgodset – Haugesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Hønefoss – Fredrikstad (TV2 Sport)
kl. 20 – Molde – Brann (TV2)
Tirsdag 10.april: kl. 19 – Vålerenga – Viking (TV2 Zebra)

Tippeliga på TV – Runde 4:

Fredag 13.april: kl. 19 – Fredrikstad – Rosenborg (MAX)
Søndag 15.april:
kl. 18 – Tromsø – Sandnes Ulf (TV2 Sport)
kl. 18 – Brann – Strømsgodset (TV2 Sport)
kl. 18 – Sogndal – Haugesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Aalesund – Odd Grenland (TV2 Sport)
kl. 20 – Lillestrøm – Vålerenga (TV 2)
Mandag 16.april:
kl. 19 – Viking – Molde (TV2 Zebra)
kl. 19 – Stabæk – Hønefoss (TV2 Sport)

Tippeliga på TV – Runde 5:

Fredag 20.april: kl. 19 – Vålerenga – Sogndal (MAX)
Lørdag 21.april: kl. 18 – Haugesund – Brann (TV2 Sport)
Søndag 22.april:
kl. 18 – Odd Grenland – Fredrikstad (TV2 Sport)
kl. 18 – Strømsgodset – Viking (TV2 Sport)
kl. 18 – Sandnes Ulf – Stabæk (TV2 Sport)
kl. 18 – Hønefoss – Aalesund (TV2 Sport)
kl. 20 – Rosenborg – Tromsø (TV2)
Mandag 23.april: kl. 19 – Molde – Lillestrøm (TV2 Zebra)

Tippeliga på TV – Runde 6:

Fredag 27.april: kl. 19 – Aalesund – Rosenborg (MAX)
Lørdag 28.april:
kl. 16 – Lillestrøm – Strømsgodset (TV2 Sport)
kl. 18 – Viking – Haugesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Tromsø – Hønefoss (TV2 Sport)
kl. 18 – Fredrikstad – Sandnes Ulf (TV2 Sport)
kl. 18 – Stabæk – Odd Grenland (TV2 Sport)
kl. 20 – Sogndal – Molde (TV2 Zebra)
Søndag 29.april: kl. 19 – Brann – Vålerenga (TV2)

Tippeliga på TV – Runde 7:

Fredag 4.mai: kl. 18 – Rosenborg – Stabæk (MAX)
Lørdag 5.mai: kl. 18 – Odd Grenland – Tromsø (TV2 Sport)
Søndag 6.mai:
kl. 18 – Sandnes UIf – Hønefoss (TV2 Sport)
kl. 18 – Vålerenga – Fredrikstad (TV2 Sport)
kl. 18 – Strømsgodset – Sogndal (TV2 Sport)
kl. 18 – Haugesund – Lillestrøm (TV2 Sport)
kl. 20 – Molde – Aalesund (TV2)
Mandag 7.mai: kl. 19 – Brann – Viking (TV2 Zebra)

Tippeliga på TV – Runde 8:

Lørdag 12.mai:
kl. 16 – Stabæk – Molde (TV2 Sport)
kl. 18.00 – Tromsø – Vålerenga (MAX)
Søndag 13.mai:
kl. 18 – Sandnes Ulf – Rosenborg (TV2 Sport)
kl. 18 – Sogndal – Viking (TV2 Sport)
kl. 18 – Aalesund – Strømsgodset (TV2 Sport)
kl. 18 – Fredrikstad – Haugesund (TV2 Sport)
kl. 18 – Hønefoss – Odd Grenland (TV2 Sport)
kl. 20 – Lillestrøm – Brann (TV2)

Se hvor kampene spilles i oversikter over alle tippeligakampene >>

Se flere Tippeligakamper på TV  i 2012 på Fotball.no >>