Arrangementet er fullført.
Kunstutstillingen som består av to store malerier av kunstmaleren Magnus Jung-Kopperud med motiv av poledansere, og en mini-strippeklubb med show av verdensmester i scenekunst Madame Artemiss-Madeleine Håkansson.
Det hele holdes inne i tre shippingcontainere, og utstillingen trekker paralleller mellom forholdet kunstner/modell og publikummer/stripper. Den setter den moderne strippeklubb i sammenheng med det antikke greske Venustempelet i en kombinasjon av kunstgalleri og strippeklubb,og utforsker grenseland mellom seksualitet og kunst.
Åpent 06-07. september fra kl. 17.00.
Inngangsbillett koster 50kr, og er tilgjengelig på stedet.
Standup på klubbscenen på Latter. Opplev både norske og internasjonale komikere. Hvert show er unikt.
Her finner du utstillinger om geologi, zoologi, og klima og klimaendringer. Dette er et besøk som passer for hele familien!
På Omvisning i Operaen får du et innblikk i det som skjer bak scenen før teppet går opp. Dyktige omvisere forteller om arkitektur og sceneteknikk, opera og ballett.