Arrangementet er fullført.
Først blir det en liten aktivitet der barna får testet smaksløkene. Så får deltakerne leke seg med pastamaskinen og lage en deilig pastarett, samt egen pasta til å ta med hjem. Det blir også hjemmelagde fiskepinner med spennende tilbehør og deilige bananpannekaker; en super ting for barna å lære som godt både til frokost, lunsj og dessert.
Våre kokker vil være med hele veien og komme med gode tips og triks og sørge for at kurset inspirerer barna til å syns det er morsomt å lage mat. Hvem blir kjøkkensjefen hjemme etter dette kurset?
Oppstart kl 11:00 på lørdager
Varighet: ca. 3 timer
Pris: 1.500,-for et barn i følge med en voksen
Små endringer i menyen kan forekomme.
Unn deg en yogaøkt med en unik utsikt over Oslofjorden. Start dagen din på en avslappende måte og nyt en sunn frokost før resten av dagen begynner.
God pizza handler om den perfekte deigen, riktig teknikk og gode råvarer. Kokkene på Kulinarisk Akademi lærer deg hvordan du kan lage den optimale pizzaen.