Arrangementet er fullført.
Albumet fikk strålende mottakelse da det ble sluppet i vår og det ble trillet 5 på terningen i VG, Aftenposten, Dagbladet, Dagsavisen og Stavanger Aftenblad m. fl. Dagbladet skrev om albumet: «Pur Vellyd Fra Dybdahl» og Morgenbladet meldte «I mine ører blir Dybdahl bare bedre og bedre».
Thomas Dybdahl sier selv om å opptre på Operaens Hovedscene: «Gode rom gjør deg bedre! Mine favorittkonserter har alltid vært i settinger og saler som har en stor personlighet og som nesten fungerer som et ekstra bandmedlem. Saler som Massey Hall, The Beacon Theatre, Salle Pleyel, Konserthuset i København og Operaen i Oslo er alle saler som jeg syns har fått fram det beste i meg som liveartist og som har formet opplevelsen til både publikum og meg. Det gjør noe med deg som sanger å komme inn i et rom og miste pusten av omgivelsene. Man vil liksom være så god som salen, helst enda litt bedre.»
Det er en opplevelse å se Thomas alene fylle hele Operaen med sin fabelaktige stemme og ikke minst fantastiske låter. Vi gleder oss!
Det anbefales å krysse av 17. desember i kalenderen allerede nå!
NB! Vi gjør oppmerksom på at vi selger billetter til 100 ekstra stoler foran scenen for de som ønsker å komme helt tett på. Velg orkestergrav høyre eller venstre i billettbestillingen.
Konserten begynner presis.
Les mer og kjøp billetter her >>
Konsertstart klokken 17.00 og 19.30
Velkommen til en eksklusiv kveld med en våre store ordsmeder og visekunstnere
Mari Boine skaper musikk i grenselandet mellom samisk og annen folkemusikk, rock og jazz, og leverer live-opptredener som kan ta pusten fra alle og enhver.
Nå er det standup på Vesper Bar her lørdag. Gratis inngang!