Arrangementet er fullført.
Marte Wulff er en to ganger Spellemann-nominert artist som har gitt ut seks soloalbum og fire album med ulike bandkonstellasjoner. Hun er kjent for sine personlige, historiefortellende, norske tekster, sterke melodier og sin formidlingsevne. Hun har flere radiohits på samvittigheten, og er også en yndet duettpartner som har sunget med noen av Norges største artister live eller på plate: Erlend Ropstad, Bjørn Eidsvåg, Thom Hell, Tommy Tokyo m.fl.
Etter at Marte utga låta «Verden er stor» i 2018, har hun gjort seg bemerket i det offentlige ordskifte som en tydelig stemme for klima- og miljøsaken, og “klimapop” er i ferd med å bli et etablert begrep. Musikken er et naturlig utløp for Martes engasjement, og hun har integritet og evne til å uttrykke seg på en måte som vekker gjenklang.
Hvordan har kunstnere sett og tolket Oslo de siste 300 årene? Se byen gjennom kunstnernes øyne.
I bakgården på Latter kan man nyte både mat, drikke og standup i hele sommer! Det blir nye, morsomme komikere hver uke som vil holde temperaturen oppe uansett vær.
Brødrene Bergh har i flere år servert stemningsfull jazz til folket, og er definitivt jazzklubben i Oslo du bør stoppe innom. Her kan du nyte to ting som hører særs godt sammen – Stemningsfull jazzmusikk og nydelig mat!