For fjerde året på rad kommer Solberg Extreme Motorshow tilbake til Telenor Arena! Arenaen blir igjen gjort om til en lekeplass for alt som durer skikkelig og som går virkelig fort. I tillegg til Henning og Petter blir det et bredt spekter av andre kjente og kjære motorsport kapasiteter fra både inn og utland. I tillegg til rally og FMX håper arrangørene å kunne gi en intim og spektakulær opplevelse av flere nye grener innen motorsport.
Solberg Extreme Motorshow gir deg en unik mulighet til å oppleve motorsport på nært hold i byen.
Les mer om Solberg Extreme Motorshow og bestill billetter her >>
Hver lørdag holder EKT ridetime for øvede ryttere, hvor du som har god rideerfaring kan melde deg på for en undervisningstime med en av våre dyktige ridelærere. Her kan du få frisket opp dine rideferdigheter, eller få utviklet deg videre i grunnleggende dressur.
Ridetime for nybegynnere er et tilbud til alle som vil ri. Timen er tilpasset nybegynnere. Ridetimen foregår på ridebane med rideinstruktør.
Timen for lett øvede er et tilbud til ungdom fra 12 år og oppover. Undervisning i grunnleggende dressur med muligheter for kavalett og bomarbeid.