Arrangementet er fullført.
Og nå skal Bolla pinnsvin gå til skolen….Helene Hare frøken glad og lett……Ruski og Snuski……Hompetitten hompetatten hompetitten teia …..Husmannspolka, Nøtteliten, Puslegrisen, Marte og Baldrian.
Selve arvesølvet i fra den folkekjæreste Alf Prøysens Sirkus Mikkelikski.
En spennende barne og familiekomedie hvor Bolla Pinnsvin og dyrebarna tar innersvingen på Sirkus triksterne Ruski og Snuski som kidnapper Ola Rådyr, men dyrebarna og med Bolla Pinnsvin i spissen slår sine kloke talentfulle hoder sammen med de nye menneskevennene sine Per og Turid og gir Sirkus direktøren og dyretemmeren en lærepenge i manesjen på dyrenes eget skogssirkus Sirkus Mikkelikski!
Bli med til fantasiens fortryllede Prøysen skog!
Billetter kjøpes hos Eventim eller 1 time før i døren.
Hønse-Lovisas hus er kjent for sin sagnomsuste gode vaffel, men menyen inneholder mye mer! Nyt nøye utvalgte og smakfulle retter i idylliske omgivelser.
Kom og lek i bakgården! Kast på stikka, hopp litt tau eller skriv på kritt-tavle. Møt opp og bli med på god gammeldags moro hver første lørdag i måneden.
Her blir det morsomme og kreative aktiviteter for barna. Samtidig vil det være konserter og andre forestillinger i gata som man også kan delta på, helt gratis.