Arrangementet er fullført.
Bli med oss når vi sier siste ord i den eviglange samtalen om livet, døden og kjærligheten. Live på Ingensteds!
Norges nye stjerneskudd på skuespillerhimmelen, Kingsford Siayor, er gjest når vi spiller inn siste Salongen.
Frode Grytten er Salongpoet for aller siste gang.
Familien Karamasov – Salongens lesesirkel varmer oss opp. (Sånn bokstavelig talt. Det blir servert buljong!)
Salme ved Salongens slutt: TBA.
Kveldens hovedgjest:
Kingsford Siayor fikk som 17-åring fikk sin første hovedrolle i filmen «Svidd Neger». Nå spiller han i NETFLIXS nye storsatsning «Hjem til jul», og neste år setter han opp soloshowet «Superkid» som handler om vonde hemmeligheter og menneskene som stiller opp når systemet svikter.
Kom til Ingensteds og sett punktum for samtalen sammen med oss.
Det er ingen billetter. Arrangementet er gratis og åpent for alle.
Vi vil feire en siste gang med deg!
Vil du høre deg i stemning, klikk og lytt:
https://radio.nrk.no/serie/salongen
Gratis inngang!
Med tekstlinjer som er like treffsikre som poetiske og en stemme som ofte beskrives som utenomjordisk, har Moonica Mac fått millioner av streams på Spotify, men å se henne live er likevel noe helt spesielt.
I høstferien slå Popsenteret på stortromma, plugger inn gitaren og skrur opp bassen for et forrykende lydshow, og DU er invitert!
Hver tirsdag vil Oche skjemme bort dere studenter! Samle studiekameratene dine og nyt deres spesialtilbud.