Arrangementet er fullført.
Lørdag 4. og søndag 5. mai er det igjen klart for Peiks store vårloppemarked på Skøyen Skole.
Åpningstider er lørdag 10-16, søndag 11-15
Vil du støtte Peik og bidra med lopper? Vi tar gjerne imot antikviteter, klær og sko, bøker, LP-er, DVD-er og CD-er, sykler og sportsutstyr, små møbler, rammer og bilder, leker, kjøkkenutstyr, lamper og småelektrisk og barneutstyr.
Hver kveld i uke 18 fra kl. 18 kan du levere på Skøyen skole. Kan du ikke levere selv? Avtal henting med oss! Meld inn på nettstedet http://lopper.peikskolekorps.no/
Eventuelt kan du ringe / melde 97182750
Peik er Majorstuen og Skøyen skoles musikkorps. Peik har i årevis holdt et av byens triveligste og mest tradisjonsrike loppemarkeder. Vi har fine avdelinger for klær og sko, antikviteter, finlopper og kjøkkenting, bøker, musikk og film, sports- og barneutstyr, småmøbler og leker. Vår kafe er ekstra hyggelig i vårsola rett ved Frognerparken.
Rydd i kjeller og loft og finn fine lopper til Peik, eller kom og kjøp noe flott – uansett støtter du et av byens eldste og kuleste korps!
Vi høres på 17. mai!
Skøyen Skole ligger i Monolitveien 6, rett bak Frognerparken. Borgen T-bane er nærmeste kollektivpunkt.
Opplev Oslofjorden på en klassisk guidet sightseeingtur forbi mange av hovedstadens attraksjoner. Turen går gjennom trange sund og idylliske bukter, og dere passerer mange kjente landemerker.
Ta med hele gjengen etter jobb. Vi sparker helgen i gang! Elleville priser på absolutt ALT, GRATIS popcorn på bordet, samt godlåter og god stemning.
Start helgen med TROPICAL FEELING, en fest der du kan danse og ha det gøy til DJ og live band hele natten!