Søk i Aktiv i Oslo

Arrangementet er fullført.

Opplevelsesdag på Oslo Klatresenter hovedbilde
lørdag 
11:00

Opplevelsesdag på Oslo Klatresenter

 

Hele familien kan sammen som et lag klatre, balansere og skli seg gjennom Oslo Klatresenter for å finne stjerner. Det er om å gjøre å finne flest stjerner gjennom den vertikale orienteringen. Det blir gøy og utfordrende for hele familien!

Man trenger ingen tidligere erfaring, alle er velkomne!

Dere trenger ikke å booke tid, og det koster ingenting å delta utover vanlig inngang og eventuelt leie av utstyr!

Meld deg på facebookarrangement for å få oppdateringer om eventet!

Relaterte saker

Eventbilde: Babyomvisning FUZZ – Hver torsdag
torsdag
12:00

Babyomvisning FUZZ – Hver torsdag

En guidet tur i museet med voksenpåfyll for deg med barn på magen. Alt tilrettelagt for barnets behov slik at man til en hver tid kan trekke seg tilbake, uansett om det er bleieskift, mat eller gråt.

Eventbilde: BaByvandring: Funkisarkitektur med internasjonal svung
torsdag
12:00

BaByvandring: Funkisarkitektur med internasjonal svung

Bli med på trilletur og opplev tre kubiske villaer tegnet av villaarkitekt Arne Korsmo.

Eventbilde: Fra ånd til hånd – 70 år med dukketeater
torsdag
17:00

Fra ånd til hånd – 70 år med dukketeater

Velkommen til åpning av utstillingen «Fra ånd til hånd» på Teatermuseet/Bymuseet i Frognerparken. Det blir enkel servering, åpen kafé og selvfølgelig dukketeater!