Arrangementet er fullført.
Karianne, deres kunnskapsrike ølentusiast tar dere gjennom grunnleggende øltyper, ingredienser og hvordan man finner riktig øl til maten, både som vordrink og til de ulike rettene. Her står smak og lukt i fokus. Kurset varer i 2 timer og det blir mat og drikke i gode kombinasjoner.
Pris per person 299,-
Det er også muligheter for å kjøpe god drikke i baren både før og etter kurset.
Meld deg på her: post@jarmanngastropub.no
Hønse-Lovisas hus er kjent for sin sagnomsuste gode vaffel, men menyen inneholder mye mer! Nyt nøye utvalgte og smakfulle retter i idylliske omgivelser.
SALT har fått en enorm oppgradering av sitt saunatilbud og kan i dag tilby seks nye saunaer! Book en unik og avslappende sauna session eller privat sauna.
I vintersesongen forvandles SALTs uteserveringsområde til en sosial arena. Her kan du booke en utendørs sittegruppe med bålpanne og reinskinn, og nyte deres nordisk- og samiskinspirerte meny!