Det ønskes velkommen til ølcruise om bord på Christian Radich. Hva smaker vel bedre enn et godt glass øl og reker på dekk en junikveld.
Øl er kultur og du kan velge utrolig mange sorter og smaker. Om bord blir det ølforedrag med smaking, i tillegg til at vi har besøk av flere mikrobryggerier med smaksstands. På turen lærer du litt og du tester litt.
På fjordturer går Christian Radich for motor, men du kan fornemme noe av storheten. Det er en stor opplevelse å være om bord i den historiske og vakre skuta. Og i juni yrer det av båtliv på fjorden som er med å skape god stemning!
Prisen inkluderer fjordtur med rekebuffet og smaking av de edle dråper.
Drikke forøvrig kjøpes om bord. Underholdning og kanskje dans på dekk?
Oppdag skatter fra kostyme- og modell-samlingen som spenner fra Christiania på 1700-tallet via Paris i mellomkrigstiden og fram til vår egen tid.
Fire improvisatører konkurrerer om å regissere de beste improscenene – publikum avgjør om scenen er dritt, eller en dronning verdig.
Hvordan har kunstnere sett og tolket Oslo de siste 300 årene? Se byen gjennom kunstnernes øyne.