Arrangementet er fullført.
ARRAGEMENTET ER AVLYST!
Med sitt nye album er Luke Elliot nå klar for å vise verden hva han har jobbet med de siste årene. «The Big Wind», oppfølgeren til suksessen «Dressed For The Occasion».
De gode anmeldelsene strømmet inn: «Dette er et album man bør lytte på igjen og igjen,» skriver Musikknyheter og gir toppkarakter 10/10! En samlet norsk presse var enige i at Luke Elliot var noe man måtte få med seg etter debutalbumet, med anmeldelser som «En umiddelbar klassiker» (6/6 i Dagbladet) og «En miks av alt som er bra» (5/6 i Klassekampen).
Her blir det morsomme og kreative aktiviteter for barna. Samtidig vil det være konserter og andre forestillinger i gata som man også kan delta på, helt gratis.
Champagnelunsj på Bølgen & Moi Gimle er noe som må oppleves! Det legendariske konseptet forsetter å utvikle seg med en splitter ny delemeny og bobler i glasset. Våre DJs sørger for herlig stemning!
På denne turen viser Oslo Street Art Tours’ erfarne guider deg noen av de beste eksemplene på gatekunst og graffiti i Oslo.